Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Kolejny Supermarket w Warszawie!

Dodano: 2017-09-01

Kolejny Supermarket w Warszawie!

2 września o godzinie 8:00 otwarty został kolejny Supermarket Piotr i Paweł w Warszawie. Supermarket o powierzchni ok. 985m2 mieści się przy ul. Magicznej 22. Placówka oferuje szeroki asortyment w atrakcyjnych cenach, w tym doskonałej jakości produkty świeże oraz wysokiej jakości artykuły Piotr i Paweł - Zawsze Jakość.

Mając na uwadze jak najwyższy komfort klientów, sklep  funkcjonuje w programie lojalnościowym „Po2jamy Rabaty”. Pogram ten pozwala wybrać pomiędzy opcją natychmiastowego rabatu, która była dotychczas realizowana na kartach lojalnościowych, a odkładania środków na karcie i późniejszego ich wykorzystywania. Klienci, którzy zdecydują się na drugą opcję, mogą wykorzystywać je na zakup produktów ze specjalnie przygotowanego „Katalogu produktów Po2jamy Rabaty”. Produkty te dostępne są za 50% ceny, przy czym cena produktu na półce, obniżana jest o 25% środkami pobranymi z karty klienta, a do tego Piotr i Paweł podwaja rabat i obniża cenę jeszcze o dodatkowe 25% wartości produktu.

Dodatkowo sklep objęty jest programem 5 Gwarancji. Sieć supermarketów Piotr i Paweł dzięki programowi wprowadziła nową jakość na rynku, czyli połączenie elegancji wraz z przystępną ceną.

Sklep zaprasza na zakupy codziennie w godzinach od 8.00 do 22:00 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od 9.00 do 20.00.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 145 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie. W planach są kolejne otwarcia w 2017 roku.