Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Nowy sklep Piotr i Paweł w Tarasach Grabiszyńskich!

Dodano: 2017-06-08

Nowy sklep Piotr i Paweł w Tarasach Grabiszyńskich!

Supermarket o powierzchni ok. 1079 m2 będzie mieścił się przy ul. ul. Grabiszyńskiej 238-240 w Tarasach Grabiszyńskich we Wrocławiu. Nowy supermarket oferuje szeroki asortyment w dobrych cenach, w tym doskonałej jakości produkty świeże oraz wysokiej jakości markę produktów Piotr i Paweł.

Mając na uwadze jak najwyższy komfort klientów sklep będzie działać w programie lojalnościowym „Po2jamy Rabaty”. Pogram ten pozwala wybrać pomiędzy opcją natychmiastowego rabatu, która była dotychczas realizowana na kartach lojalnościowych, a odkładania środków na karcie i późniejszego ich wykorzystywania. Klienci, którzy zdecydują się na drugą opcję, mogą wykorzystywać je na zakup produktów ze specjalnie przygotowanego „Katalogu produktów Po2jamy Rabaty”. Produkty te dostępne są za 50% ceny, przy czym cena produktu na półce, obniżana jest o 25% środkami pobranymi z karty klienta, a do tego Piotr i Paweł podwaja rabat i obniża cenę jeszcze o dodatkowe 25% wartości produktu.

Dodatkowo sklep będzie objętym programem 5 gwarancji jakości zakupów i niskich cen albo gwarantowany rabat 15% na kolejne zakupy. Sieć supermarketów Piotr i Paweł dzięki programowi wprowadziła nową jakość na rynku, czyli połączenie elegancji wraz z przystępną ceną. Program
5 gwarancji to przede wszystkim otwarcie idealnego sklepu z udoskonalonym standardem obsługi oraz poziomem cen i dostępnością asortymentu. Program wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich konsumentów w zakresie komfortu i jakości robienia zakupów oraz atrakcyjności cenowej.

Sklep zaprasza na zakupy codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od 9.00 do 20.00.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie  146 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie. W planach są kolejne otwarcia w 2017 roku.