Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Piotr i Paweł zdobywa statuetkę Lidera 2016 w kategorii FMCG.

Dodano: 2017-04-06

Piotr i Paweł zdobywa statuetkę Lidera 2016 w kategorii FMCG.

Piotr i Paweł zdobywa statuetkę Lidera 2016 w kategorii FMCG.

5 kwietnia 2017 na finałowej Gali Technologicznej w Centrum Nauki Kopernik „Gazeta Bankowa” wręczyła 15. już raz statuetki liderów wdrożeń informatycznych w 5 kategoriach:

bankowość i finanse, transport i logistyka, medycyna i farmacja, FMCG oraz energetyka, paliwa i chemia.

„Gazeta Bankowa” chce promować te firmy i instytucje, które w ubiegłym roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w obszarze nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Chodzi o takie zastosowanie produktu, usługi czy rozwiązania IT, które miało istotny wpływ na funkcjonowanie firmy czy instytucji, ale także na ich otoczenie zewnętrzne, a więc postrzeganie przez partnerów i społeczeństwo.

Piotr i Paweł zdobył statuetkę Lider 2016 w Kategorii FMCG za aplikację Skanuj i Kupuj, ułatwiającą Konsumentom zakupy zarówno w tradycyjnych supermarketach jak i w e-sklepie.

Dziękujemy za uznanie!

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 147 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie. W planach są kolejne otwarcia w 2017 roku