Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Nagrody Rynku Spożywczego 2017 rozdane.

Dodano: 2017-11-07

Nagrody Rynku Spożywczego 2017 rozdane.

Podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu przyznano Nagrody Rynku Spożywczego za wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Uhonorowano firmy i wydarzenia, które w minionym roku wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym. Nie nagrodzono za „całokształt działalności”, lecz za konkretny aspekt działań.

Nagrody Rynku Spożywczego 2017 przyznane były w trzech kategoriach: Wydarzenie Rynku Spożywczego, Lider Rynku Spożywczego oraz Innowator Rynku Spożywczego. Wszystkie te nagrody są równoważne.

Wydarzenie Rynku Spożywczego

W kategorii „Wydarzenie Rynku Spożywczego” nagrodzono firmy BP Polska i Piotr i Paweł. Nagroda została przyznana za śmiałą odpowiedź na trend convenience ofertą sklepu „Piotr i Paweł w drodze" na stacjach BP. Firmy razem chcą tworzyć format detaliczny, który odpowie na specyficzne potrzeby lokalnych klientów, ceniących sobie oszczędność czas i wygodę. Wyróżnienie odebrali Artur Wójcik, dyrektor handlowy BP Polska oraz Piotr Drządzewski, wiceprezes zarządu Piotr i Paweł Detal.

Dziękujemy za uznanie!