Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Marka Piotr i Paweł podbija Europę!

Dodano: 2018-05-30

Marka Piotr i Paweł podbija Europę!

 

W dniach 29 – 30.05.2018 odbyły się międzynarodowe targi PLMA w Amsterdamie. Jest to najbardziej prestiżowa impreza branży Private Label ( Marek własnych) w Europie, która skupia wszystkich liczących się przedstawicieli branży. Nasze produkty wzbudziły duże zainteresowanie wśród jury i otrzymaliśmy 2 prestiżowe nagrody „Salute to Excellence Award”. Nagroda w kategorii Zdrowe przekąski za suszone owoce ( ananas) oraz w kategorii Oleje w odniesieniu do oleju z ostropestu plamistego została przyznana przez sędziów, którzy 4-5.04.2018 r.oceniali wygląd, smak i stosunek wartości do ceny. Ocenie poddanych zostało 430 produktów w 60 kategoriach!

„Salute to Excellence Award” jest znakiem towarowym Stowarzyszenia Producenta Znaków Prywatnych i nie może być używana bez jego zgody. PLMA nie odpowiada za różnice pomiędzy produktem ocenianym a dostępnym w sprzedaży.

To już druga w ostatnim czasie nagroda przyznana Sieci Piotr i Paweł. 23.05 na Konferencji Power of Content Marketing w Warszawie wydawane od wielu lat przez Piotra i Pawła wydawnictwo kulinarno-lifestylowe „Spiżarnia Smaków” zdobyło brąz w kategorii Content Marketing FMCG .Na dyplomie czytamy: "Dla firmy Piotr i Paweł oraz agencji Skivak za bardzo dobrą realizację, smakowite zdjęcia i udaną współpracę z blogerami".

W konkursie wyłoniono 42 kategorie. W wielu z nich nie przyznano żadnej nagrody, choć już sama nominacja do nagrody jest szczególnym wyróżnieniem.

Nowe zdjęcie