Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Nowy Piotr i Paweł w Gdańsku.

Dodano: 2018-05-28

Nowy Piotr i Paweł w Gdańsku.

W ubiegłą sobotę,  26 maja otwarty został nowy supermarket Piotr i Paweł w Centrum Handlowym Forum Gdańsk, przy Targ Sienny 7.

To już 141 sklep sieci, a 13 w samym Gdańsku.

Forum Gdańsk to miejsce, w którym handel przenika się z relaksem, propozycje kulturalne są tak samo ważne jak oferty sklepów, a samo miejsce zaprasza do swobodnego spędzania czasu – rodzinnie czy z przyjaciółmi.Przestrzeń publiczna to blisko 44 proc. powierzchni kompleksu, z czego ponad połowa znajduje się pod gołym niebem. Projekt zieleni obejmuje aż 2 hektary na różnych poziomach. To także ok. 170 sklepów z markami znanymi i lubianymi oraz całkowicie nowymi w Trójmieście. Króluje odzież damska i męska, ale na trzecim miejscu pod względem liczby najemców są restauracje, bary szybkiej obsługi, kawiarnie i cukiernie.

– Forum Gdańsk to miejsce pomyślane tak, by chciało się tu przebywać i do niego wracać – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. – Oferuje sklepy z markami oczekiwanymi przez klientów, co potwierdziły przeprowadzone przez nas badania. To restauracje, kino, kameralne zakątki i – wkrótce – gwarne place. Nasza przestrzeń rozłożona jest na różnych poziomach i w różnych konfiguracjach – pod gołym niebem, we wnętrzach i pod przeszkleniem. Do tego tarasy widokowe odkrywające nowe i niezwykłe panoramy Gdańska.

Piotr i Paweł, o powierzchni blisko 1300 m2, zlokalizowany jest na poziomie -1.

Sklep wykonany jest w najnowszym standardzie, z wykorzystaniem nowoczesnego oświetlenia, z wysokim industrialnym sufitem. Jego układ przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Klientów skusi bardzo szeroki asortyment sklepu, zwłaszcza bogata oferta produktów świeżych: począwszy od warzyw i owoców, przez wyroby cukierniczo-piekarnicze, aż po wędliny, mięso i nabiał.

W ofercie sklepu dostępne są również produkty marki własnej Piotr i Paweł, w tym ekologiczna linia BIO oraz linia Plus oferująca żywność funkcjonalną (dla celiaków, czy diabetyków).

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota 8 -22

Niedziela 9-21

 

Adres: Targ Sienny 7

Nowe zdjęcie