Firma

Praca w Sklepie

/ Kariera / Praca w Sklepie

Nowe zdjęcie

Praca w sklepie Piotr i Paweł

Sieć supermarketów „Piotr i Paweł” to miejsce pracy, w którym można liczyć na uczciwego pracodawcę, godne traktowanie, a także przyjazną atmosferę. „Piotr i Paweł” to przede wszystkim ludzie, którzy pomagają tworzyć  najlepszy supermarket. To właśnie dzięki ich pracy w sklepie możliwa jest przyjemność zakupów.

W naszej Sieci oferujemy pracę w sklepie na różnych stanowiskach:

  • Kasjer-sprzedawca
  • Sprzedawca-kasjer
  • Kierownik sklepu
  • Kierownik zmiany

Praca na stanowisku: Kasjer, Sprzedawca

To właśnie od Pracowników „Piotra i Pawła” zależy budowanie i umacnianie więzi z klientami, poprzez ich profesjonalną obsługę zgodną ze standardami Sieci. To także dzięki nim możliwy jest rozwój firmy i realizacja założonej misji oraz wartości organizacji.

Praca na stanowisku kasjera to nie tylko obsługa kasy fiskalnej, ale również udzielanie pomocy klientom podczas zakupów oraz dbałość o właściwą ekspozycję towaru. Również do zadań sprzedawcy należy uprzejma obsługa klientów, a ponadto znajomość oferowanego asortymentu, by móc udzielić wyczerpujących informacji dotyczących towaru. Dzięki naszym Pracownikom możliwy jest estetyczny wygląd wszystkich sklepów „Piotr i Paweł”.

Już teraz możesz zapoznać się z ofertami pracy w sklepie i stać się częścią zespołu, który pomaga tworzyć nowoczesną firmę z rodzinną atmosferą.